Revoluční Příjem

registrace zde:

http://www.revolucni-prijem.cz/

Jak budete vydělávat?

 

V tomto projektu vyděláváte peníze dvojím způsobem – investováním do zlata a zprostředkováním těchto investic.

Nejprve získáte zdarma přístup do své virtuální kanceláře. Poté vám přidělíme váš vlastní jedinečný odkaz směřující na tyto stránky, např. www.revolucni-prijem.cz/123ABC.

Vaším úkolem bude jej šířit dále, avšak vždy dodržujte etický kodex naší společnosti.

Mnoho z těch, kteří si váš odkaz přečtou, se zaregistruje do projektu Revolučního příjmu. Za každého, kdo provede registraci přes váš odkaz získáváte finanční odměnu 1000 Kč. Díky unikátnímu kódu, který bude váš odkaz obsahovat, budeme vědět, že odměna náleží právě vám. Prostřednictvím vašeho odkazu se může zaregistrovat neomezený počet lidí!

Proč je to oboustranně výhodné?

Swiss Gold
náš partner

Všichni zaregistrovaní uživatelé Revolučního příjmu mají příležitost výhodně investovat do zlata se společností Swiss Gold, od které naše společnost dostává provizi za každou smlouvu, kterou pomůže uzavřít. Rozhodli jsme se s vámi o tuto provizi podělit. Čím více zákazníků pro Swiss Gold spolu získáme, tím lépe pro nás, pro vás a pro všechny, kteří začnou chytře zhodnocovat své úspory ve zlatě!

Bonusy ze struktury

Výpočet pro tento konkrétní případ

ÚroveňPočet
registrovaných
Odměna
za jednoho
Odměna
1 3 1 000 Kč 3 000 Kč
2 9 250 Kč 2 250 Kč
3 27 250 Kč 6 750 Kč
4 81 250 Kč 20 250 Kč
5 243 250 Kč 60 750 Kč
6 729 250 Kč 182 250 Kč

Už víte, že dostanete finanční odměnu za každého uživatele, který se na tyto stránky přihlásí skrze váš unikátní odkaz. To ale není váš jediný příjem.

Rozhodli jsme se navíc vyplácet tzv. bonusy ze struktury. Oč jde?

Protože všichni, kteří se na tyto stránky zaregistrují, budou pokračovat v jejich šíření pod svými unikátními kódy, bude brzy možné sledovat strukturu, která se takto bude utvářet. Dejme tomu, že vaším prostřednictvím se zaregistrují tři lidé a každý z nich zaregistruje další tři atd.

Struktura v tomto případě bude mít takovou podobu, jakou vidíte na ilustračním obrázku, a vy obdržíte částku 250 Kč za každého takto zaregistrovaného uživatele až do 6. úrovně vaší struktury!

Váš celkový výdělek v tomto případě je 275 250 Kč!
Autor - zdroj:

Radek Labancz

Radek Labancz

734613361

adelaine75@gmail.com


Komentáře

MIKYSKOVA01. 07. 2012 Reagovat

Dobrý den.
Pošlete mi k´d, chtěla bych to vyskoušet.
Díky Mikysková

Ing. Martin Vašíček02. 07. 2012 Reagovat

A co je to k´d ? A kam poslat?

Mulén09. 07. 2012 Reagovat

Nedělejte to slečno Mikysková. Získáte smlouvu na předražené spoření do zlata. A taky velmi spornou vidinu zisku na provizích. Tento projekt má příliš mnoho znaků zakázané pyramidy (letadla).

Lukáš25. 08. 2012 Reagovat

Zde se taky mužete zaregistrovat : www.revolucni-prijem.cz/1B3BE2

Ivanus16. 09. 2012 Reagovat

Múléne nešiřte mylné informace Revoluční příjem není žádné letadlo ( má produkt ) a je to chytré zhodnocení financí ...nevím,zda jste registraci dokončil do finiše,ale zkoužkou 4 dny nic nezískáte a pak vznikají tyto mylné a nepravdivé informace , Revolučním příjmem si můžete přijít na hezké peníze

www.revolucni-prijem.cz/1AB650

Mulén16. 09. 2012 Reagovat

Pro Ivanus: Jediným produktem je samo členství.

12 důvodů, proč se vyhnout společnostem Revoluční příjem a Swiss gold.

1. Název. Přívlastek \"revoluční\" napovídá, že se mi něco vnucuje, zkrášluje, prostě se chce zalíbit laciným slovíčkem. Trochu mi to připomíná Německou Demokratickou Republiku. Pokud si někdo musí dávat do názvu takovéto slovíčko, je velká pravděpodobnost, že ta revolučnost, respektive demokracie, nebude úplně košer.

2. Informace pouze po zadání kódu, nebo kontaktních údajů. Bez odkazu stávajícího člena si nic nepořídíte. Fotografie usmívajících se lidiček, co jsou díky Revolučnímu příjmu \"za vodou\" vyvolávají spíše ostražitost. Minimálně jeden z nich, Zdeněk Ruckl, má chybně uvedené jméno. Správně je Zdeněk Rückel. Podbízivě působící web s líbivými schémátky, ale způsob a čísla popisující z jakých peněz konkrétně se vyplácejí provize, zde popsáno není. Pouze obecná věta, že se Swiss gold dělí o svoji provizi 8,8 % se svými střadateli. Kolik mají vlastní režii a náklady, nebo třeba počet zaměstnanců a jiné reference, člověk může jenom hádat.

3.. Stáří a reference na tyto společnosti. Obě byly založeny na začátku tohoto roku. To sice solidnost principielně nevylučuje, ale snižuje to pravděpodobnost, že se upisujete někomu se zkušenostmi, zázemím a důvěryhodností. Kdo těmto společnostem bude věřit víc než svému investorskému rozumu. Kdo jim bude věřit víc, než velkým bankovním ústavům.

4. Vytváří iluzi podnikání v MLM. Ono se to sice na jejich oficiálních stránkách přímo nepíše, ale spousta zúčastněných žije v iluzi, že je to multi-level marketing. Nemůže to být žádný marketing, protože není nabízen žádný produkt, kromě členství samotného. Je to pouze obyčejné spoření. Jenom provize za získávání nových střadatelů zde dosahuje poněkud pyramidálních rozměrů. Jestli to možná je affiliate marketing si nejsem jist. Nicméně absence skutečného předmětu obchodu (marketingu) zůstává.

5. Několik znaků pyramidy neboli letadla. Sice RP pravděpodobně nesplňuje právní definici zakázané pyramidy, ale několik jejich znaků má. Již zmíněný pyramidový systém provizí, který není financován z prodeje produktu NEČLENŮM systému, ale z vkladů střadatelů. Slib snadného zisku za pár hodin týdně. Nepřehledné informace o společnosti. Kromě členství samotného žádný produkt.

6. Předražený produkt spoření. Společnost Swiss gold si účtuje provizi 8,8 %. Podle smlouvy se prvně splácí provize a jen malý podíl (10 %) ze splátek jde na vlastní spoření. Cena jednoho gramu zlata je výrazně vyšší, než u konkurence. Mimochodem, smlouva, která byla ke stažení, už není (pro nečlena) k nalezení!

7. Nemožnost výběru jiného cílového produktu spoření. Jiné gramáže slitku nebo mince, nebo třeba stříbra.

8. Agresivní praktiky některých členů. Spamování různých fór. Cenzura na jednotlivých prezentacích Revolučního příjmu.

9. Blížící se nasycení trhu. Matematika pyramidového efektu je nelítostná. Lidé v posledním levelu, v základně pyramidy, prostě velmi brzy nemají kde sehnat další vkladatele. Kolik lidí tady v naší malé zemičce je vůbec schopných měsíčně dávat stranou 1000 Kč? Kolik z nich půjde zmanipulovat k této \"investici\". Průměrný střádal peníze raději svěří Kalouskovi a jeho důchodovým pilířům. Ne že bych ministrovi financí fandil, ale průměrný člověk je hodně konzervativní a takovéto revoluční produkty odmítne. No a upsaným nešťastníkům zůstane jen nevýhodná smlouva na spoření a exponenciálně se snižující šance, že seženou další do hry.

10. Takovéto spoření do \"papírového zlata\" je popřením smyslu ukládání prostředků do fyzické komodity. Mělo by jít o to, že část majetku má člověk FYZICKY. Má to být ochrana před velkými společenskými a ekonomickými výkyvy. Což mi příslib podílu na cihličce někde v bance neposkytuje. Informace, že notář cihličky pravidelně kontroluje, hraničí s vírou v nadpřirozeno.

11. Podivnosti okolo webu revoluční-příjem.com. Web jednoho z \"řadových\" členů. Registrace domény revoluční-příjem.com na které je tento web byla provedena několik měsíců před tím, než byla založena společnost Swiss gold a na internetu se objevil Revoluční příjem. Pan Rückel, majitel tohoto webu, je jedna z usmívajících se tváří referujících na úvodní oficiální stránce RP. Na svém webu revoluční-příjem.com nabízí letní akci s dvojnásobnými provizemi (pro 5 a více nově získaných střadatelů). Proč se s tak revoluční nabídkou nechlubí i na domovských stránkách revoluční-příjem.cz ? Je snad Zdeněk Rückel zakladatelem celého systému?

12. Vypouštění vymyšlených informací o TV reklamě. Na mnoha místech na různých fórech se někdo mimoděk zmíní, že o prázdninách má proběhnout reklama na TV Prima. A že potom se to teprve rozletí. Prázdniny skončily a ve veřejných sdělovacích prostředcích se žádná kampaň nekoná. Myslím, že málokterý naivka věří, že nějaká reklama vůbec měla být. Kdo a z čeho by ji platil?! V pondělí podvečer 17.9. má reklamní kampaň prý konečně začít. Už se na ni těším.

Mulén17. 09. 2012 Reagovat

Doplňuji: Jediným produktem je samo členství. Toto je maskováno možností spořit do zlata. Dále koriguji bod 12. První reklama opravdu byla. Kdo a z čeho to platí opravdu nechápu.

Mulén17. 09. 2012 Reagovat

Nejspíš potřebují naplnit poslední patro pyramidy.

HELENA22. 09. 2012 Reagovat

Dobry den,dnes mi to prislo na email.Vypada to jako pekna pasticka na hloupe Cechacky.

Sasounecek02. 10. 2012 Reagovat

Taková neskutečná pecka jako je Goldenbiz tady dlouho nebyla. Prošel jsem několika firmami na bázi MLM, ale tak snadný výdělek tady opravdu ještě nebyl. Konečně nemusíte nikomu nic nabízet, prodávat, přesvědčovat. Zkuste se jen podívat ve vašem okolí kdo chodí nakupovat? Všichni! Ano dámy a pánové všchni chodíme nakupovat a je jen na nás, jestli si koupíme v kameném ochodě jakoukoliv věc a zaplatíme z ní obchod, skladníka, člověka u poklady, přepravní společnost atd. a nebo jestli nakoupíme pohodlně z domova, levněji a ještě nám někdo marže vrátí do struktury na provize. Lidi kdo se chcete mít aspoň trošku líp tak neváhejte poslechněte si prezentaci na úvodní stránce a rozhodnite se sami koho budete nechat vydělávat. http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128611

Slávka15. 10. 2012 Reagovat

Dobrý den všem!!!!
Plně souhlasím lepší příležitost tu vážně ještě nebyla.Rok jsem hledala na internetu přivýdělek a nic.Vždy jsem se do něčeho zapojila a pracovala a výdělek????NIC!!!!!Tady super!!!Vydělám a ještě spořím.nejdřív jsem to zkusila a říkala si:třeba to výjde a budou platit.A když přišli první provize byl to úžasný adrenalin z radosti.
Však to zkuste máte 4 dny na nezávazné vyzkoušení a věřím že nebudete litovat.
www.revolucni-prijem.cz/1B750B

Mulén16. 10. 2012 Reagovat

Čtyři dny na vyzkoušení a potom podepíši smlouvu na dvacet let. Tenhle adrenalin je trochu pro finanční masochisty. Kde asi budou hledat ovečky ti co do systému vlezou až teď. Nebo zítra. A pozítří.

Hanina22. 10. 2012 Reagovat

Mulén: je vidět, že ste to nezkusil a soudíte!Jak můžete soudit něco, očem pořádně nevíte? co ste nezkusil??? Navíc i špatně čtete!By mě zajímalo, kde ste viděl, že se člověk musí upsat na dvacet let???
Nezáviďte těm co takhle vydělávají a daří se jim a neodsuzujte něco očem nemáte ponětí!!

Jinak já se přidávám k velké ředě spokojených lidí u společnosti Finnet!
www.revolucni-prijem.cz/1C2FDF

Mulén22. 10. 2012 Reagovat

- Nezkusil. To máte pravdu. Drogy jsem taky nezkusil. A přesto je odsuzuji. Je jasný, že kdo RP zkusí a zaregistruje se, tak už to musí jenom chválit a nabízet tu \"letenku\" dalším.
- Možná jsem nečetl úplně všechno. Ono taky není pořádně kde. Vzorová kalkulace na SG je na dvacet let. A informace, že smlouva se dá vypovědět nejdříve po dvou letech. Jaká je tedy typická délka smlouvy?
- Nezávidím, varuji před Ponziho schématem a nasycením trhu.

megan29. 10. 2012 Reagovat

Ahoj na internetu jsem hledala něco jak si vydělat doma i kdyby to mělo bejt jen pár stovek. A ejhle narazila jsem na slušnou věc nainstalujete si lištu do pc a stačí trávit pár hodin denně na internetu a peníze se načítají samy. Přes lištu kterou si nainstalujete projde až 100 reklam za hodinu. Takže žádné klikání a podobné věci. Stačí být jen na internetu, vše je bez poplatků takže za zkoušku nic nedáte, zrušit se to dá vždycky :). A záleží jen ná Vás kolik si budete chtít vydělat, pokud trávíte hodně času doma stačí zapnout pc najet na libovolnou internetovou stránku a jít koukat na tv nebo vařit :D. Zkuste to :) http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=6626

Mulén30. 10. 2012 Reagovat

Milí hlupáci.
Rozjíždím nový projekt snadného výdělku bez námahy.
Ale ještě nevím jak to udělat, aby mě nechytli a nezavřeli.
http://pečený-holuby-do-huby.cz/bez-práce

Veronika01. 11. 2012 Reagovat

Dobrý den. Když jsem vyděla tuto nabídku poprvé, myslela jsem, že je to podvod jako většina přivýdělků po internetu. Ale názor jsem změnila. Moc zájemců ale nemám a tak bych vás ráda poprosila, jestli byste mi pomohli se rozjet. Navštivte prosím můj odkaz www.revolucni-prijem.cz/1C8C66 . Děkuji.

Veronika01. 11. 2012 Reagovat

Omlouvám se za strašnou chybu :D viděla*

Mulén02. 11. 2012 Reagovat

Jenže co potřebujete rozjet?. Je to jen dlouhodobé spoření. A s tím Vám pomáhat nikdo nebude. Platit musíte sama. Dokonce na Vás budu tak zlý, že Vám ani štěstí nepopřeji. Protože tím byste vytvářela další nešťastníky, zaskočené nasyceností trhu.

Jose05. 11. 2012 Reagovat

Koukám Pavle Kratochvíle nebo Mulisáku či Outdooráku nebo teď zase Muléne, že už svou pravdu kážete i zde. Možná bych Vám doporučil odjet někam do hor, vyčistit si hlavu, ale hlavně neřešit věci, kterým úplně nerozumíte... Věřím, že jste dobrý člověk a snažíte se lidi varovat před něčím, co považujete za potenciální riziko, ale věřte, že RP není zlo, není pyramida a není nelegální. Každý si musí zvážit sám, jestli je to pro něj vhodný způsob výdělku, veškeré informace jsou dostupné předem a už dávno není komunismus, abychom někomu zakazovali do něčeho vstupovat. Já jako bývali finanční poradce \"skáču pět metrů do výšky radostí\", za možnost výdělku v RP, ale chápu, že pokud někdo celý život pracuje v Kolbence, tak tyto způsoby výdělků nejsou pro něj.
Jak už jsem psal jinde, k té nasycenosti trhu se vyjadřovat nebudu, protože je to absolutní nesmysl, protože kdyby to tak bylo, tak společnost Swiss Gold bude brzy jednou z nejbohatších firem v Česko-Slovensku s několika milióny klienty...

Daniel Macek06. 11. 2012 Reagovat

Revolucni prijem opravdu neni zadne letadlo nebo podvot, je to slusna spolecnost ktera nabizi formu sporeni ve zlate a jeste vam nabizi moznost prividelku za ziskani novich partneru pod vas kteri si chteji sporit do zlata a jeste si treba neco prividelat. Muzete si tuto skutecnost overit tim ze se registrujete a 4 dny mate skusebni dobu kdy si overite ze lide opravdu k vam chodi pres vas odkaz pote mate moznost si zazadat o smlouvu a dalsich 7 dni na rozmyslenou jestli tuto praci opravdu chcete delat, nebo si i treba jen sporit. Rozhodne vice o tomto projektu se dozvite na strankach www.revolucni-prijem.cz/1C1AD1

Mulén06. 11. 2012 Reagovat

Jsem rád Jose, že se navzájem, i přes protichůdné názory, považujeme za dobré lidi. :-) Asi nemá význam, se mlátit argumenty, protože jsme každý zabarikádovaný za těmi svými. Důvod proč se tak moc angažuji, jste vystihl vcelku přesně, snažím se ostatní varovat. RP určitě není ďáblův produkt seslaný na Zemi. Pouze obsahuje některé záludnosti. Svobody a demokracie si taky vážím. Hlavně svobody slova a možnosti kritizovat lidi a věci, které se mi nelíbí.
Robert Kiyosaki je takový guru všech, co se snaží být finančně nezávislí a chtějí se stát vlastním pánem. Jeho knihy by měly být povinnou četbou. A v některé jeho knize jsem zaznamenal bohužel trochu zapadlý postřeh. Zjednodušeně asi takto: 90 % byznysů končí krachem. Z těch 10 zase 9 podnikatelů zůstane navždy živnostníky. Ať už doslova, nebo obrazně. Zaměstnávají vlastně jenom sami sebe. Jenom jedno procento se dostane \"za vodu\". Jen velmi málo lidí má vytrvalost a morál, aby mohli opravdu uspět. Takže se přiznám, že ráno vstanu a půjdu do Kolbenky. Budu tam hrbit hřbet před nadřízenými a občas se svezu po nějakém dodavateli. A každý měsíc budu čekat na výplatu. Pak si vezmu měsíc dovolený a z našetřených peněz se podívám někam do hor. :-) A jestli jste tím jedním ze sta, tak Vám ten zasloužený úspěch přeji.

květa13. 11. 2012 Reagovat

Ahoj taky se chci podělit ...Do revolučního příjmu jsem přišla náhodou ..chvilku jsem váhala , ale pak mi to nedalo a řekla jsem si ,že už jsem v životě ztratila víc ...líbí se mi že tady nejsou žádné vstupní poplatky,registrace je nezávazná, můžete se kdykoliv odhlásit, a hlavně nemůžete nic ztratit,ale spíše získat,..a já jsem získala ti co jsou negativní a neznají MLM Tak to jsou právě ti co nemají na chleba a chcou škodit druhým,protože jim samotným se to nepovedlo.. Nevím zdali z Vás co tady špatně mluví o Revolučním příjmu zná knihu Nejbohatší muž v Babylóně od Georgie S. Clason…Ne tak si ji pořidte…pošlu Vám všem alespoň úryvek z týhle knihy ..třeba se nad tím zamyslíte..,,Pokud jde o čas.toho má každý mladý člověk víc než dost.Vy jste si čas potřebný k získání majetku nechali ujít.Sami přiznáváte,že kromě rodiny, na kterou jste jistě právem patřičně hrdí,nemáte nic jiného.Pokud se týká znalostí,je důležité je získat a umět použít v praxi.Když jsem zjistil,jak se člověk dopracuje majetku,vytkl jsem si to jako prvořadý úkol,který se budu snažit splnit.Je moudré se těšit se ze slunečního světla,než nastane večer.To znamená těšit se ze života dokud jsme mladí.Až se přiblížíme podsvětí,bude už pozdě.Našel jsem si práci jako písař a dlouhé hodiny,týdny a měsíce jsem ryl do tabulek a pořád jsem nic neměl.vše se utratilo za jídlo,ošacenía poplatky bohům atd.Ale moje rozhodnutí zajistit si bezstarostný život stále trval.Jednoho dne přišel bankéř jménem Algamiš.Objednal si kopii devátého zákona.,řekl že tabulka musí být hotová do dvou dnů.Když to dokážu dostanu dva mědáky.Pracoval jsem usilovně ale nestih sem to devátý zákon je dlouhý..Když se Algamiš vrátil úkol nebyl splněn.Velmi se rozlobil..Vůbec jsem se nebál a zeptal se ho:Algamiši ty jsi velice bohatý muž.řekni mi jak to udělat a já budu rýt celou noc.Ráno budeš mít devátý zákon hotový.Zasmál a se a řekl,budiž a odešel.Dělal jsem celou noc i když mě bolelo v zádech skoro jsem neviděl.Když Algamiš ráno přišel,tabulky byly hotové.Ted mi povíš co jsi mi slíbil řekl jsem mu.Doržel jsi dohodu takže splním co jsem slíbil odpověděl.Cestu k bohatství jsem objevi,když jsem se rozhodl,že část peněz,které vydělám mi patří.To je všechno rozčilil jsem se ..Ano to je všechno řekl Algamiš.Ale já si přece všechno co vydělám,nechám..řekl jsem.To ani zdaleka neplatíš krejčímu,že ti ušije šaty? Neplatíš za jídlo?Můžeš žít v Babylóně bez utrácení?Cos ušetřil za poslední měsíc,cos ušetřil za rok?Jsi blázen platíš všem kromě sebe.Sloužil jsi hloupědruhým.To je samé,jako kdybys byl otrokem a pám ti dával jídlo a šaty.Kdyby sis odložil jednu desetinu z toho,co vyděláš,kolik by jsi měl za deset let?Když chceš zbohatnout,musíš vědět,že co ušetříš,musí vydělávat.Zabezpečte si příjem pro budoucnost.Pozorujte starší lidi a nezapomínejte,že jednou budete taky takoví.Každý ,kdo si pravidelně odkládá desetinu výdělku a moudře ji investuje,vytvoří si základ pro další příjem budoucnosti.Zákon praví,že ke zlatu se dostane šetrný a podnikavý člověk..Peníze má ten,kdo ví jak si vydělat..“““.jen doufám že si to někteří z Vás dali vzali k srdci...Nebojte se Revolučního příjmu....jinak veškeré informace najdete zde..www.revolucni-prijem.cz/1CA11D
www.revolucni-sporeni.cz/1CA11D..

Mulén14. 11. 2012 Reagovat

Bohužel jste Květo smutným příkladem neférovosti okolo RP. Tvrdíte, že se můžete kdykoliv odhlásit. To není vůbec pravda. Po podpisu, je smlouva dva roky bez velkých sankcí nezrušitelná. Dále tvrdíte, že nemůžete nic ztratit. Můžete. Když po dvou letech smlouvu vypovíte, tak na svém účtu máte jen zlomek vložených investic. Je to způsobeno přednostním splácením provize z cílové částky. A to je, v přeneseném smyslu slova, vstupní poplatek. Poplatek ve výši 8,8 %. Mýlíte se i v názoru, že chci škodit. Naopak. Jen upozorňuji na to, že ten proklamovaný výdělek není zdaleka jistý. A už vůbec není snadno dosažitelný. Dále se mýlíte v tom, že si neumím vydělat na chleba. Zrovna v úterý jsem si dával topinky.
Řekněte mi Květo. Jak souvisí Nejbohatší muž v Babylóně s účastí v tomto \"MLM\"? Finanční nezávislost se buduje úplně jinak, než vstupem do systému vycházejícího z Ponziho schématu. Pokud tedy nejste jeho zakladatelem :-)

květa15. 11. 2012 Reagovat

Pro pana Muléna,revoluční příjem je na dobu zkušební tj. na 4 dny můžete se kdykoliv odhlásit ,při podpisu smlouvy můžete do dvou let odstoupit…ale proč by to člověk dělal, když by přišel o investované peníze.Spoříte si vlastně sami na sebe.To je jako když si uděláte IŽP kde si spoříte na sebe a během dvou let byste chtěl vypovědět smlouvu,ale proč.. tak jste neměl do toho chodit.Proč lozit tam kde bych chtěla vypovídat smlouvu??Já jsem sama s revolučním příjmem spokojená,samozřejmě že provize vám sami nebudou skákat do peněženky zadarmo.protože bez práce nejsou koláče.…to je jako kdyby jste si otevřel kamenný obchod s oblečením a zrušil podnikání jenom pro to že si nikdo od Vás nekoupí…musíte si udělat nějakou reklamu a nabízet …Revoluční příjem je podnikání ,podnikáte vlastně sami na sebe a zároven si spoříte.. a to do zlata..zajímalo by mě co vlastně děláte vy..určitě pracujete pro někoho..bylo by dobré si vzít A4 a napsat si od 6h do 14.30 dělám pro někoho.,protože určítě vaše práce má větší ohodnocení než dostáváte od zaměstnavatele...a od 15 do 18 dělám sám na sebe ..já to tak mám..S revolučním příjmem jsem moc spokojená..Je lepší si řídit svůj osud sama,než aby to udělal někdo za mne..nemyslíte …je hodně diskuzí o revolučním příjmu,ale zatím jsem neslyšela že by si nikdo nevydělal..Podnikání je vždy s rizikem..

Mulén17. 11. 2012 Reagovat

Určitě máte Květo pravdu v tom, že je lepší si svůj osud řídit sám. Vy si ho řídíte od 15 do 18. Já mám po příchodu z práce volno :-). Nechci se chlubit, nebo se povyšovat. Natož si z Vás dělat legraci. Jen chci říct, že finanční nezávislost nezískáte tím, že budete dřít od rána do večera. Ani účastí na spoření přes v RP. To mohlo být řešení na chvíli, pokud jste chytla začátek. Většina účastníků multi-levelů spíše platí na ty nad nimi, než by nějak bohatla. Kolik znáte lidí, co na MLM slušně vydělávají? Myslím dlouhodobě. Tak aby se tomu mohli věnovat na plný úvazek. Protože jinak je to jen druhé zaměstnání. A na webu jsem četl i nářky nových členů RP, co byli překvapeni, že nemůžou nikoho pod sebe sehnat. Problém RP je v tom,že s každým schůdkem na pomyslné pyramidě, je členů násobně víc. Prodejců spoření je víc a víc. A stále více a více si navzájem konkurují. Až se jednou přiblíží stavu, kdy prodavačů bude víc, než potenciálních zákazníků.
Ovšem, pokud jste se svým životem a finanční situací spokojená, je vše v nejlepším pořádku.

Veronika02. 02. 2013 Reagovat

Dobrý den, prosím Vás kde mám najít ten kód???

Robert11. 02. 2013 Reagovat

„Při třídění mé emailové pošty mi zrak mimoděk utkvěl na zprávě s názvem „Revoluční příjem“. Proč? Co ještě v dnešní době může být tak revoluční, že to může být i obsahem názvu?! Odkaz jsem otevřel a četl. Překvapila mě jasnost a jednoduchost. Pochopil jsem i oprávněnost názvu tohoto projektu. Držím se zásady úspěšných: „Být ve správný čas na správném místě!“ Odkaz jsem začal posílat všem kamarádům, přátelům a známým. A výsledek? Po několika týdnech jsem já, ale i několik mých přátel zaznamenalo příjemný úspěch. A to je jen začátek...“

Mulén26. 02. 2013 Reagovat

Když už píšete, Roberte, tak něco svého. Kopírování \"referencí\" z oficiálních stránek RP je reklamou spíše odrazující.

Dadka26. 02. 2013 Reagovat

Už to začalo aj u nás, spustiť sa to vraj má 1.3.2013. Len nerozumiem jednému. To sú ľudia fakt taký sprostý, že naletia všetkému? Však si do kelu sadnem za ten počítač a prečítam všetko čo nájdem na danú tému a rozmýšľam!!! Či ostatným mozgové bunky vymreli a zostali len nám \"pár vyvoleným\" ktorí vedia že ide o podvod?
Inak Mulén vďaka za diskusiu a článok, myslela som si to isté pred pol hodinou a po prečítaní tohto všetkého som sa len utvrdila v tom, že v palici mám stále rozum a dokážem ho používať :-D

katka28. 03. 2013 Reagovat

pro Veroniku...www.revolucni-prijem.cz/1CA11D…


Přidat komentář

(nebude zveřejněn)


Reklama

revoluční příjem