Nový syntezátor King Korg

Nebojte, nejedná se o pokračování slavného velkofilmu, i nadále zůstáváme v oblasti hudebních nástrojů. King Korg je analogový modelingový syntezátor, který je přímo stvořen pro hraní na živo. Japonská firma Korg jej zařadila do svého sortimentu jako novinku pro rok 2013. Již od května je tento syntezátor skladem i v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové resp. v internetovém obchodě Cmias.cz.

Možná to bude znít jako nadsázka, ale nový King Korg splní všechna vaše očekávání, která máte v oblasti tzv. modeling syntezátorů. Firma Korg vycházela při vývoji tohoto nástroje z filosofie klasických analogových syntezátorů jako např. Korg MS-20, Korg Mono/Poly, Korg MS2000 či Korg RADIAS.

Skvělý pro pódiové hraní

King Korg je profesionální hudební nástroj, který nabízí neopakovatelný zážitek při tvorbě zvuků. Zvuky vytváříte a upravujete jednoduše otočením tlačítka. Vše je velmi intuitivní a to i pro hudebníky, kteří se syntezátory dosud nemají velké zkušenosti.

Chcete-li zaujmout při svých vystoupeních, pak je King Korg tím pravým nástrojem pro vás. Diváky upoutá nejen skvělý zvuk, ale i jeho designové zpracování, které je zkrátka jedinečné, tak jako nástroj samotný.

Výkonný nástroj

King Korg je skvělým nástrojem se špičkovými vlastnostmi. Mezi ty hlavní patří:

  • Plně vybavený modeling syntezátor s 61 klávesami, navržený pro živá vystoupení.
  • Výkonné oscilátory, které zvládnou i začátečníci, ale stejně tak uspokojí i experta.
  • Modulační filtry, které reprodukují zvuk klasických hudebních nástrojů.
  • Tři master efekty (každý se šesti různými typy efektů) pro finální úpravu a jedinečnost zvuků.
  • Bohaté tóny nebo hutné zkreslení díky charakteristickému účinku lampy.
  • Nově navržený ovládací panel, který usnadňuje ovládání.
  • Výstup CV/GATE OUT, přes který lze ovládat Korg monotribe nebo MS-20.
  • Podpora software pro správu zvuků.

Nový King Korg je v prodeji např. v internetovém obchodě www.cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje a to za cenu 30.990,- Kč s DPH (červen 2013). Osobně si ho můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet v obchodním domě s hudebními nástroji CMI plaza v Hradce Králové.
Autor - zdroj:

Marek Macák

CMI Melodia a.s.


Komentáře


Zatím žádný komentář. Můžete být první:

Přidat komentář

(nebude zveřejněn)


Reklama

nový syntezátor king