Binární Opce - jak chytře investovat a zhodnotit své peníze?

Pojem Binární Opce se v poslední době objevil na obchodních trzích jako vhodná alternativa ke klasickému obchodování s akciemi, komoditami či měnovými páry. Obrovskou výhodou je jejich jednoduchost, kdy se obchodník snaží "pouze" určit správný směr, kterým se daná obchodovaná položka vydá. Tipujeme tak v určitém čase, kde se opce začne pohybovat jestli nahoru nebo dolů. Po "expiraci", nebo-li vypršení opce se dozvíme její uzavírací cenu a také výsledek našeho obchodu. Celou situaci lze uvést na jednoduchém příkladě:

Obchoduji například měnový pár USD/EUR, který má počáteční hodnotu(cenu) 1,3500. Během 15 minut, kdy opce běží se jeho hodnota změnila na hodnotu 1,3552 a došlo k její expiraci (ukončení). Pokud obchodník zvolil CALL, vyhrává, pokud zvolil PUT prohrává. Na první pohled tedy vidíme šanci 50% na 50%. Ale nenechte se mýlit. Pokud o obchodování nemáte dostatečné informace, Vaše šance na výhru jsou daleko menší, protože se necháváte ovlivnit nesprávnými ukazateli na trhu!

Pravděpodobnost 50% by platila v okamžiku, kdyby jste si zavázali oči a stříleli od boku. Proto není dobré se nechat zmást počáteční jednoduchostí Binárních Opci, ale je nutné mít o obchodování alespoň základní informace, než se do něčeho takového pustíte. Jistým vodítkem může být pro Vás pravidelně aktualizovaný web www.cztrader.nolimit.cz, kde se dozvíte kromě obchodních informací take spoustu důležitých informací ze světa obchodních taktik a nástrojů pro vyhodnocení grafů.

Důležitým faktorem pro ziskovost binárních opcí je také volba správného brokera. Volte jedině z těch, kteří mají dobré reference a jsu plně regulovaní jak regulačním úřadem CySEC tak také samotnou EU. Recenzi na ověřenou obchodní platformu, naleznete rovněž na stránkách http://cztrader.nolimit.cz/binarni-opce/obchoduj-cesky.
Autor - zdroj:

Václav Trněný

Václav Trněný


Komentáře

Martin 15. 08. 2014 Reagovat

Stránka cztrader se mi nelíbí je graficky nehezká a přeplácaná , když jsem byl na této stránce nevěděl jsem na co dříve kliknout, možná po obsahové stránce je kvalitní, ale to jsou bohužel nezkoumal.

Miroslav09. 02. 2015 Reagovat

jsem narazil na pár skvělých českých webů, ze kterých jsem čerpal informace. Dost mi pomohl web https://www.misteroption.com/cs/ (binární opce obchodování) kde jsem se dozvěděl vše co jsem potřeboval.

Filip03. 03. 2015 Reagovat

Já osobně, jsem si velice oblíbil tuto stránku ( http://opcebinarni.com/ ) Podle mě, nabízí nejlepší informace, které zatím o binárních opcích můžete najít, myšleno v českém jazyce. Jinak dost čerpám se zahraničních webů, kde o mnoho více informací.

Tom19. 03. 2015 Reagovat

Myslím, že by tu měla zaznít informace o obchodování binárních opcí na demo účtu (v článku nezmíněno). Na demo účtu by měl začínat podle mého názoru každý trader binárních opcí viz - http://binarnik.cz/demo-ucty-na-binarni-opce-jak-a-kde-je-ziskat/ . Na demu se seznámíte nejen s platformou pro obchodování, ale také si samotné obchodování vyzkoušíte nanečisto. A to je k nezaplacení ...

Pavel02. 04. 2015 Reagovat

Pokud chcete začít obchodovat s binárními opcemi, je velice důležité vědět, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Pokud začnete obchodovat binární opce, aniž byste se dostatečně informovali, přijdete o peníze. Pro ty kteří začínají, doporučuji přečíst si tento článek, ve kterém se dozvíte, na co si dát pozor, při obchodování binárních opcí. I když se všude říká, jak je to jednoduché, není to tak úplně pravda. Pokud chcete být úspěšní musíte pro to něco udělat. Tento článek vám v tom pomůže. http://opcebinarni.com/5-nejdulezitejsich-tipu/ , přeji hodně štěstí.

Tom03. 04. 2015 Reagovat

nejobsáhlejší informace k binárním opcím naleznete na webu http://binarniopce.biz/

Josef24. 04. 2015 Reagovat

Zajímavý web nejen o binárních opcích
http://spekulant007.cz/jak-obchodovat-binarni-opce/

Opce18. 08. 2015 Reagovat

Binární opce jednoduše - http://www.forexsrovnavac.cz/binarni-opce


Přidat komentář

(nebude zveřejněn)


Reklama

binární opce -