Odstranění Babylon nebo mystart.incredibar.com z prohlížeče

Odstranění Babylon search nebo MyStart od IncrediBar z prohlížeče

Po dobu několika týdnů teď, jsme dostávali stále větší počet e-mailů, z našich čtenářů nás žádá, jak odstranit MyStart motorem hledání IncrediBar a panel nástrojů IncrediBar.

Namísto toho jsme se blíže podívat na tento problém a psal komplexní krok-za-krokem odstranění podle pokynů, které se vztahují na všechny Incredibar panely nástrojů ve všech hlavních webových prohlížečů: Internet Explorer, Mozilla Firefox a Google Chrome. Pokud si rychlé Google vyhledávání pro MyStart podle IncrediBar najdete mnoho fórum vlákna a příspěvky o tomto panelu. Překvapivě, většina lidí si myslí, že zřejmě skončil s virem Incredibar MyStart, trojským koněm nebo nějaký škodlivý software. To není tak docela pravda. Je to potenciálně nežádoucí aplikace nebo prohlížeč únosce v horším případě se vám líbí, ale ne virus.

Na druhou stranu, naši čtenáři potvrzuje, že Tento panel nástrojů způsobuje unexpected srážky webový prohlížeč, přebírá prohlížeče, náhražky Incredibar na domovskou stránku a http://mystart.incredibar.com pro vyhledávače. Skoro všechno vede k MyStart stránku. To také přesměrovává výsledky vyhledávání na jejich vlastní vyhledávač, který je poháněn Google (alespoň, že to, co říkají), a dokonce zobrazuje otravné reklamy / pop-up.

McAfee detekuje Incredibar instalátor, protože Heuristic.LooksLike.Win32.Suspicious.B. TrendMicro detekuje jako TROJ_ENCPK_0000009.TOMA a konečně ESET také vidí jako hrozbu Win32/ImInstaller potenciálně nežádoucí aplikace.Některé chování založené na antivirové programy blok MyStart by IncrediBar taky. Takže, dokonce myslel, že to není virus je to určitě něco špatně s tímto panelu nástrojů.

Incredibar toolbar je rozvinutý a publikoval perion Network Ltd Začali v Tel Avivu asi před dvanácti lety. Teď mají sídlo v Redmondu, WA. Existují tři verze tohoto panelu: Základy, hudba a hry. Jsme přesvědčeni, že nejpopulárnější je Incredibar Games. Ale Incredibar není jejich jedinou softwarový produkt. Mají jiné značky stejně. Za prvé, nejoblíbenější produkt zvaný Incredimail. Je navržen tak, aby obohatit vaše e-maily s barevnými grafiky, animací, atd. Pokud se rozhodnete nainstalovat Incredimail na vašem počítači, můžete skončit s MyStart by IncrediBar stejně. Pak je tu také fotografie organizace softwarový produkt nazvaný PhotoJoy. Smilebox a dokonce i on-line bezpečnosti a ochrany software s názvem Dr. CleanUp. Nikdy jsme neslyšeli o tom dříve.

MyStart od IncrediBar je dodáván se všemi jejich komunikaci značky, sdílení fotografií a bezpečnostních produktů. Co je víc, je to panel nástrojů distribuován pomocí jiných freeware a shareware. Většinu času, mohou uživatelé vybrat neinstalovat tento panel nástrojů a my jsme nenašli žádné tiché instalační vůbec. Ale našli jsme několik zprávy naznačující, že tento panel byl distribuován v poněkud zavádějící způsoby. V jednom konkrétním případě byl uživatel není informován o instalaci tohoto panelu, když se instalaci video konvertor. Obrázek jeho překvapení, když se MyStart podle IncrediBar a panel nástrojů IncrediBar ukázal na všech webových prohlížečích.

IncrediBar panel nástrojů lze odinstalovat pouze tím, že jde na Ovládací panely a vyberte Přidat / Odebrat programy. Ale z nějakých důvodů, lidé v perion zapomněl zmínit, že tam je také aplikace tzv. Web Assistant. Je třeba odinstalovat také (viz pokynů k odebrání níže). Takže, odstranění IncrediBar panel nástrojů není velký problém. Ale je to úplně jiný příběh, pokud jde o MyStart by na vyhledávací stránce IncrediBar.

Chcete-li odstranit MyStart od IncrediBar v aplikaci Internet Explorer je třeba ručně odstranit MyStart vyhledávač poskytovatele a obnovit výchozí domovskou stránku. Je to poměrně jednoduché. Totéž lze říci o prohlížeči Google Chrome. Stačí jen ručně odstranit IncrediBar rozšíření a obnovení výchozí domovskou stránku. Ale je to opravdu zmatky s Mozilla Firefox. To změní keyword.URL, browser.newtab.url a některé jiné nastavení webového prohlížeče. Je samozřejmé, že většina uživatelů Firefoxu ani nevím, takové nastavení existují a téměř jistě nevím, jak k jejich obnovení. Například, pokud jste se neobnoví keyword.URL řetězce datovou hodnotu, budete přesměrováni http://mystart.incredibar.com při vyhledávání přímo z baru URL adresy. To je opravdu otravné.

Pro krok-za-krokem návod, jak odstranit MyStart by IncrediBar z vašeho počítače, přečtěte si prosím pokyny níže. Vezměte prosím na vědomí, MyStart by IncrediBar a Incredibar nastavení platí pro Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome a Opera. Pokud potřebujete další pomoc s tímto problémem, prosím zanechte zde komentář níže.
 


Skenování počítače s doporučeným anti-malware software:

Za prvé, stáhněte doporučený anti-malware software (přímý download) a spustit úplnou kontrolu systému, aby se ujistil, že váš počítač není infikován škodlivými nebo potenciálně nežádoucí aplikace a že vaše soubory nejsou poškozeny před zahájením procesu odinstalace.


MyStart toolbar pokyny IncrediBar odstranění

 
1. Přejít do nabídky Start. Vyberte Ovládací panelyPřidat / Odebrat programy.
Pokud používáte Windows Vista nebo Windows 7, zvolte Ovládací panelyOdinstalovat program.2. Hledat nástrojů * IncrediBar a Web Asistent v seznamu. Vyberte program a klepněte na tlačítko Odebrat. Vyjměte obě složky!

Pokud používáte Windows Vista / 7, klepněte na tlačítko odinstalovat se v horní části tohoto okna.Alternativní odstranění: run C: Program Files Incredibar * uninstall.exe

* Toto je název panelu nástrojů, který jste stáhli (tj. Incredibar hry, Incredibar Essentials nebo Incredibar Music).


Odstraňte MyStart by IncrediBar v aplikaci Internet Explorer


1. Spusťte aplikaci Internet Explorer. Přejděte na NástrojeSpravovat doplňky.2. Vyberte poskytovatele hledání. Za prvé, zvolte Bing nebo Live Search vyhledávač a učinit z něj výchozí vyhledávání na webu poskytovatele (Nastavit jako výchozí).3. Odstraňte MyStart vyhledávání a Incredibar Upravené vyhledávání na webu poskytovatele vyhledávání na webu. Zavřete okno.4. Přejděte na NástrojeMožnosti Internetu. Vyberte kartu Obecné a klepněte na tlačítko Použít výchozí tlačítko nebo zadejte vlastní webové stránky, např. google.com místo toho http://mystart.incredibar.com. Klepnutím na tlačítko OK uložte změny. A to je asi tak pro aplikaci Internet Explorer.
Jak odstranit MyStart IncrediBar (babylon) z prohlížeče Mozilla Firefox

 

1. Spusťte prohlížeč Mozilla Firefox. Přejděte na NástrojeAdd-ons.  (Správce doplňků)2. Vyberte rozšíření. Odstraňte IncrediBar * panel nástrojů. Zavřete okno.3. Klikněte na vyhledávací ikonu lupy, jak je znázorněno na obrázku níže a vyberte položku Spravovat vyhledávače ....4. Vyberte MyStart vyhledávání ze seznamu a klepněte na tlačítko Odebrat odeberte jej. Klepnutím na tlačítko OK uložte změny.5. Přejděte na NástrojeMožnosti. Na kartě Obecné obnovit spouštěcí domovskou stránku nebo jej změnit na google.com, atd.6. V URL adresa bar, zadejte about: config a stiskněte klávesu Enter.Klepněte na tlačítko Budu opatrný, slibuji! Pokračovat.Ve filtru nahoře, typ: MyStartNyní byste měli vidět všechny předvolby, které byly změněny toolbar IncrediBar. Klepněte pravým tlačítkem myši na preference a zvolte Reset obnovíte výchozí hodnoty. Obnovit všechny nalezené preference!A to je pro Mozilla Firefox!


Odstranění MyStart IncrediBar z prohlížeče Google Chrome


1. Klepněte na Přizpůsobit a ovládacím Google Chrome ikonu. Přejděte na NástrojeRozšíření.2. Vyberte IncrediBar a klikněte na malou ikonu Koš odstranit panel nástrojů.3. Klepněte na Přizpůsobit a ovládacím Google Chrome ikonu znovu a nyní zvolte Nastavení.4. Klepněte na tlačítko Spravovat vyhledávače ... tlačítko.5. Vyberte Google nebo jakékoliv jiné vyhledávač vám ze seznamu a učinit z něj váš výchozí vyhledávač.6. Vyberte MyStart vyhledávání ze seznamu a odstraňte ji klepnutím na "X" značku, jak je znázorněno na obrázku níže.To je vše.

Video návod Jak odstranit MyStart Incredibar z Windows

Autor - zdroj:

administrator

Clonet Computers


Komentáře

Ivan26. 08. 2012 Reagovat

Dobrý den,
dle vašeho návodu mě odstranění my start nejde neboť se mi v google chrome v nástrojích na odstranění nezobrazuje. Lepší je odinstalovat chrome a nainstalovat znovu, předtím zálohovat záložky.

Deril26. 08. 2012 Reagovat

Děkuji, dle návodu se mi povedlo mystart.incredibar.com , Astroburn a Babylon vymazat ze všech tří hlavních vyhledávačů (Mozilla, IE, Chrome). Super.

honza30. 08. 2012 Reagovat

dobrý den ve win 7 se mi to nepodařilo odstranit a když ho odinstaluju a znovu nainstaluju tak mi opět najede My Start(domovskou stránku si nastavím ,ale když otevřu nové okno je tam)

Hans31. 08. 2012 Reagovat

V URL napsat: \"about:config\" a v hledání napište \"MyStart\", klikněte pravým tlačítkem myši na výsledek \"browser.newtab.url\" a klikněte na tlačítko RESET
Napište do vyhledávacího řádku \"Incredibar\" a stiskněte klávesu Enter
Odstranit všechny položky kliknutím na ně a výběrem Delete

Hans01. 09. 2012 Reagovat

Také je to možné odstranit pomocí registrů:
Nabídka START, Spustit nebo vyhledat a napište REGEDIT (spusťte). Ve vyhledávání vregistrech napište INCREDIBAR. Odstraňte všechny nalezené položky vpravo.

paje02. 09. 2012 Reagovat

super, moc pomohlo... Dekuji ;)

Lena06. 09. 2012 Reagovat

díky díky díky:) po dvou dnech konečně funkční návod:)

vik07. 09. 2012 Reagovat

ahoj, prosim už si nevím rady....všechno jsem vymazal, ale stejně to pořád ve vyhledávači mam.....už nevím co, prosím o radu

koberman11. 09. 2012 Reagovat

na mozilu mi to pořat vyhledava přes mystar

Hans17. 09. 2012 Reagovat

Můžete se ještě zkusit podívat ve Firefoxu do správce doplňků - rozšíření, jestli tam nemáte Web Assistant od Incredibar (zakažte jej). Pak do url dejte about:config a vyhledejte web assistant a u nalezlých položek dejte obnovit.

ikisan18. 09. 2012 Reagovat

díky pro mozila firefox to pomohlo vyborně :-)

ikisan18. 09. 2012 Reagovat

obzvášt poslední návod zabral hned s about:config

Ivo07. 10. 2012 Reagovat

Konečně na druhý pokus,firefox a chrome zase normální.Díky.

buri25. 10. 2012 Reagovat

tak mám nastavené kde co,odstraněné dle návodu ( Chrome ) a stejně se mi to tam vrací .... není ani nic v ovládacích panelech resp.v programech,vše je odinstalováno a furt se tam ta mrdka sere !!

2 buri30. 10. 2012 Reagovat

hele me se to povedlo az po odstraneni vsech registru a skrytych souborech ... nektery nesli smazat musel sem to udelat v nouzovym rezimu po restartu to zaclo fachat ... chrome IE Mozilla

Jana Patkaňová31. 10. 2012 Reagovat

Jak odstranit MyStart by klíčů registru IncrediBar:

warningWarning! Registr je zásadní klíč k systému Windows. Pokud máte v plánu na tom žádné úpravy registru, jste naprosto nutné zálohovat registr první případ, se něco pokazí. Být forewarnd, že chyba při editaci registru může vést v počítači, který již naběhne. Tyto pokyny jsou určeny pro profesionály v oboru IT a PC odborníky.

Vyberte si Windows menu \"Start\" a klikněte na tlačítko \"Spustit\". \"Open\" pole se objeví. Zadejte \"regedit\" a klikněte na tlačítko \"OK\" otevřít svůj program Editor registru.
Registry Editor se otevře jako okno se dvěma panely. Na levé straně editoru registru se okno umožňuje vybrat různé klíče registru, a na pravé straně se zobrazí hodnoty registru z klíče registru, které jste vybrali.
Chcete-li najít klíč registru, například jakoukoli MyStart podle klíčů registru IncrediBar, zvolte \"Upravit\", pak vyberte \"Vyhledat\" a do vyhledávacího řádku napište některý z MyStart klávesami IncrediBar \'s registru.
Jakmile MyStart klíčem registru IncrediBar objeví, můžete odstranit MyStart by IncrediBar klíč registru klepnutím pravým tlačítkem myši a výběrem \"Upravit\", pak kliknutím na tlačítko \"Odstranit\".

Jak odstranit MyStart by DLL souborů IncrediBar:

Nejprve najít MyStart podle DLL souborů IncrediBar, které chcete odstranit. Otevřete Windows nabídku Start, klikněte na tlačítko \"Spustit\". Zadejte \"cmd\" v běhu, a klikněte na tlačítko \"OK\".
Chcete-li změnit aktuální adresář, zadejte \"CD\" v příkazovém okně, zadejte váš \"Space\" na klíč, a zadejte úplnou adresář, kde je umístěn MyStart o souboru DLL IncrediBar. Pokud si nejste jisti, zda MyStart o souboru DLL IncrediBar se nachází v určitém adresáři, zadejte \"dir\" do příkazového okna se zobrazí adresáře, jeho obsah. Chcete-li jít o adresář zpět, zadejte \"cd ..\" do příkazového pole a stiskněte \"Enter.\"
Když jste se nachází na MyStart o souboru DLL IncrediBar, který chcete odstranit, zadejte \"regsvr32 / u SampleDLLName.dll\" (např. \"regsvr32 / u jl27script.dll\") a stiskněte na klávesu \"Enter\".

Pokud chcete obnovit všechny MyStart podle souboru DLL IncrediBar jste odstranili, zadejte \"regsvr32 DLLJustDeleted.dll\" (např. \"regsvr32 jl27script.dll\") do příkazového okna a stiskněte klávesu \"Enter\" klávesu.

Bylo MyStart by IncrediBar změnit domovskou stránku?

Klepněte na tlačítko Windows Start> Ovládací panely> Možnosti Internetu.
Podle domovské stránky, vyberte Obecné> Použít výchozí.
Zadejte adresu URL, kterou chcete jako domovskou stránku (např., \"http://www.google.com\"). ...
Klepněte na tlačítko Použít> OK.

Jana Patkańová31. 10. 2012 Reagovat

Jak mohu odstranit MyStart by IncrediBar?

Jak odstranit MyStart by IncrediBar: Existují dva způsoby. Ručním způsobem a automatickým způsobem. První - pokud si chcete vyzkoušet a odstranit ručně (! A já jen doporučit, to profesionály v oboru IT), musíte zakázat veškeré související systémové procesy, nastavit všechny související soubory systémové knihovny DLL a soubory registru v LOCAL_HKEY_USER složce, blokovat všechny související webové stránky, a odstranit všechny soubory programu s MyStart podle názvu IncrediBar. Níže jsou MyStart by IncrediBar odstranění podle pokynů.
MyStart by instrukce IncrediBar Removal manuálu:

Odstraňte MyStart by klíčů registru IncrediBar:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID {99079a25-328f-4bd4-be04-00955acaa0a7} InprocServer32 \"C: PROGRA ~ ~ 1WINDOW 4ToolBar [trojan name] dtx.dll\" HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID {99079a25-328f-4bd4-be04-00955acaa0a7} \"[trojan name] Toolbar\"

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID { A40DC6C5-79D0-4ca8-A185-8FF989AF1115} VersionIndependentProgID \"[trojan name] IEHelper.UrlHelper\"

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID {A40DC6C5-79D0-4ca8-A185-8FF989AF1115} ProgID \"[trojan name] IEHelper.UrlHelper.1\"

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID {A40DC6C5-79D0- 4ca8-A185-8FF989AF1115} \"UrlHelper Class\" HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses [trojan name] IEHelper.DNSGuardCurVer HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses [trojan name] IEHelper.DNSGuardCLSID HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses [trojan name] IEHelper.DNSGuard HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses [trojan name] IEHelper.DNSGuard.1 HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftInternet ExplorerToolbar \"[trojan jméno ] Toolbar

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerBrowser Helper Objects {99079a25-328f-4bd4-be04-00955acaa0a7}\" [trojan name] Toolbar \"

Odstraňte MyStart by IncrediBar soubory a složky:
% AppData% [trojan name] toolbarcouponscategories.xml% AppData% [trojan name] toolbarcouponsmerchants.xml% AppData% [trojan name] toolbarcouponsmerchants2.xml%

AppData% [trojan name] toolbardtx.ini% AppData% [trojan name] toolbarguid.dat %

AppData% [trojan name] toolbarlog.txt% AppData% [trojan name] toolbarpreferences.dat%

AppData% [trojan name] toolbarstat.log% AppData% [trojan name] toolbarstats.dat%

AppData% [trojan name] toolbaruninstallIE.dat % AppData% [trojan name] toolbaruninstallStatIE.dat% AppData% [trojan name] toolbarversion.xml% Temp% [trojan name] toolbar-Manifest.xml

Poznámka: V každém MyStart podle IncrediBar souborů, které jsem zmínil výše, \"% userprofile%\" je proměnná odkazující na vašeho současného složce uživatelského profilu. Pokud používáte Windows NT/2000/XP, ve výchozím nastavení je to \"C: \\ Documents and Settings \\ [CURRENT USER]\" (např. \"C: \\ Documents and Settings \\ JoeSmith\"). Máte-li jakékoli dotazy týkající se ruční MyStart odstraněním IncrediBar, jděte do toho a zanechat komentář.

Jak odstranit MyStart by IncrediBar souborů ve Windows XP a Vista:

Klikněte na svůj Windows Start menu, a potom klepněte na tlačítko \"Hledat\".
Bublinu se pop-up výzvou, \"Co chceš k hledání?\" Klepněte na tlačítko \"Všechny soubory a složky.\"
Zadejte MyStart by IncrediBar souboru do vyhledávacího pole, a vyberte \"Místní pevné disky.\"
Klepněte na tlačítko \"Hledat\". Jakmile je soubor nalezen, odstraňte ji.

Jak zastavit MyStart procesy IncrediBar:

Klepněte na tlačítko Start, vyberte Spustit.
Typ taskmgr.exe do pole Spustit příkaz, a klepněte na tlačítko \"OK\". Můžete také spustit Správce úloh stisknutím kláves CTRL + SHIFT + ESC.
Klepněte na tlačítko kartu procesy, a najít MyStart procesy IncrediBar.
Poté, co jste našel MyStart by IncrediBar procesy, klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte \"je na Ukončit proces\" zabít MyStart by IncrediBar.

timtt05. 11. 2012 Reagovat

no tak pánové mě nepomohlo nic!!!mám to v seznamu pořád a pořád..jak zadám něco vyhledat..jde to přes MyStart..ale jen v seznamu

zoli01. 02. 2013 Reagovat

prosím nejde to jednodušeji a nějake vysvětlení pro windows 7

ykodo11. 02. 2013 Reagovat

Super!!! V Mozille všechno funguje! K-o-n-e-č-n-ě!!! :)

Mirek Herzog18. 02. 2013 Reagovat

Nejde mi to vymazat, snad kdyby jste mi poradili pro windows 7 - anglicky neumím

Hans06. 03. 2013 Reagovat

1/ Nejprve prohlédněte Nabídka Sart > Ovládací panely > Programy a funkce zda se tam nenachází nějaký nainstalovaný program u kterého je uveden název vydavatele Incredibar. (např. Web Assistant) Ten je třeba odinstalovat. Tím bych začal.

2/ Následně bych zkontroloval zásuvné moduly a rozšíření prohlížečů. (odstranit Web Assistant)

3/ Pak vyhledávače a úvodní stránky u prohlížečů. Vše co nese název něco jako Incredibar, Mystars, Babylon musí pryč.

4/ Pak použít ve Firefoxu v url příkaz about:config a vyhledat vše s těmito názvy a nastavit původní hodnoty.

5/ Pak bych teprve přistoupil k čištění registrů.

Můžete použít také nějaké softwarové nástroje jako je např http://www.spyhunter-4.com/

Jana20. 03. 2013 Reagovat

Dobrý den,u meho táty nastal podobny problem, pri vyhledavani se to preklikne na Mystart.....je to dost starej pocitac, snad tu ma Windows xp. Zkousela jsem vse podle vyse uvedeneho navodu a nejde mi to odstranit,jako prohlizec pouziva IE. No a ja nejsem zadnej pocitacovej mistr. :-) Poradiite mi nekdo co s tim.....polopaticky prosim????

Zbyňa05. 06. 2013 Reagovat

Děkuji za návod ... funguje to skvěle, ne jak u jednoho chytráka co vám poradí nainstalovat SpyHunter, kde se na konci dozvíte, že aby jste tyhle prkotiny vymazali z PC, tak si ho musíte koupit ... srandista ... ještě jednou děkuji. Z.

Zdeněk27. 12. 2014 Reagovat

Trochu jsem s tím také bojoval, po vyčištění počítače postupy podle různých fór (odinstalace AdwCleanerem, IOBit Uninstallerem, kontrola Avirou, ...) a nastavení prohlížečů podle popsaných postupů se stále ve všech prohlížečích spouštěla stránka MyStartSearch.com, řešení bylo jednoduché, jen si toho všimnout a nehledat něco složitého.Spuštění bylo požadováno v linku u ikonky každého prohlížeče. Stačí pravý klik na ikonky prohlížečů, vyskočí okno konfigurace, v řádku Cíl je např. \' \"C:\\Program Files (x86)\\Mozilla Firefox\\firefox.exe\" http://www.mystartsearch.com/?type=sc&ts=141...... \', má být pouze \' \"C:\\Program Files (x86)\\Mozilla Firefox\\firefox.exe\" \'. Stačí umazat vše počínaje http://www.mystartsearch, je třeba to udělat u každé ikonky zvlášť.


Přidat komentář

(nebude zveřejněn)


Reklama

odstranění babylon nebo